Yönetim Kurulu

Namık Kemal Gökalp (Yönetim Kurulu Başkanı)
Namık Kemal Gökalp, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur (1989-1994). Akabinde Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde Sermaye Piyasaları ve Borsa üzerine yüksek lisans yapmıştır (2003-2004). Kadir Has Üniversitesi’nde ise Finans ve Bankacılık konusunda doktora yapmıştır.

Finans sektöründe Kurumsal Finansman danışmanlığı, koordinatörlük ve üst düzey yöneticilik yapmıştır.  Halen; İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ort. A.Ş., Hedef Holding A.Ş., Seyitler Kimya Sanayi A.Ş. ve İdealist Danışmanlık A.Ş. yönetim kurullarında görev yapmaktadır.
 

Sibel Gökalp 
İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olup, uzun yıllar finans sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Grubun daha öncesinde sahibi olduğu finans sektöründe faaliyet gösteren Hedef Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş., EVG Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Taksim Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de yönetim kurulu başkanı ve genel müdürlük pozisyonlarında görev almıştır. 

İhraççıdaki görevine ek olarak, Hedef Portföy Yönetimi’nde yönetim kurulu başkanı, Hedef Holding’de yönetim kurulu başkan vekili olarak görev yapmaktadır.


Mehmet Ziya GÖKALP
Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Yüksek lisansı,  İstanbul Üniversitesi, Para ve Sermaye Piyasaları bölümünde yapmıştır. Kocaeli üniversitesinde Sosyal Politika alanında devam eden  doktora çalışması vardır.

Çeşitli yatırım kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra Yeni Şafak Gazetesinde genel müdür ve ekonomi yazarlığı yaptı. TCMB Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Halen; İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ort. A.Ş., Hedef Holding A.Ş. ve İdealist Danışmanlık A.Ş. yönetim kurullarında görev yapmaktadır.

 

Bülent KIRIMLI
1971 doğumlu Bülent Kırımlı, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümü mezunudur. Sermaye piyasalarındaki iş hayatına 1994 yılında Global Yatırım’da başladıktan sonra, 1996 – 1998 yılları arasında Demir Yatırım’da Dealer, 1998 – 1999 yılları Sümer Yatırım’da Satış ve Pazarlama Departmanında Yönetmen, 1999 – 2002 yılları arasında Meksa Yatırım’da Satış Pazarlama Müdürlüğü, 2002 – 2004 yılları arasında MNG Yatırım’da Genel Müdür Yardımcılığı, 2004 – 2012 yılları arasında Turkish Yatırım’da Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 2012 – 2019 yılları arasında kurucusu olduğu A1 Capital Yatırım Menkul Değerler’de Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Danışmanlığı yapmış olup, Nisan 2019 yılı itibariyle INFO Yatırım Menkul Değerler’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

 

Cihangir Yersel   (Bağımsız Üye)
Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunudur. İş hayatına 1998 yılında başlayarak çeşitli gıda firmalarında üst düzey yöneticilik yapmıştır. Finans sektörüne geçişi Hedef Grubu aracılığı ile gerçekleşmiştir. 2018 yılından beri Hedef Holding’de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Sümeyye Atar Avcı  (Bağımsız Üye)
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olmuş, mezuniyet sonrası yasal stajını tamamlayarak İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak çeşitli hukuk bürolarında İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmıştır. Hâlen serbest avukatlık yapmakta olup İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Ayrıca konkordato komiserliği eğitimi almış olup CMK ve Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu Paya Dayalı Kitle Fonlaması Tebliği İle İlgili Esaslar sertifikasına sahiptir. Hâlihazırda İdealist Danışmanlık A.Ş. nezdinde de bağımsız yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.